İLÇEMİZ KAYMAKAMI SAYIN HALİD YILDIZ KÖY GEZİLERİNE BAŞLADI
 
 
İlçemiz Kaymakamı Sayın Halid YILDIZ, köy gezilerine başladı.
İlçemiz Kaymakamı Sayın Halid YILDIZ, bazı daire amirleri ile birlikte başlattığı köy gezileri programına Kırmacık,  Kızılöz, Bayırlı ve Bağarası köyleri ile başladı. Bu köyleri ziyaret eden İlçemiz Kaymakamı Sayın Halid YILDIZ, muhtar ve vatandaşların sorunlarını dinleyerek, içme suyu, yol, köy içi parke, kültür evi ve konteynırlar ile ilgili olarak bilgiler aldı.
İlçemiz Kaymakamı Sayın Halid YILDIZ, kısa bir süre önce Samsat ilçesinde göreve başladığını, bu süre içerisinde ilçe merkezi ve köylerin sıkıntılarını yerinde görerek, sorunları çözmek için yoğun bir çaba içerisine girdiklerini ifade etti.
Vatandaşların daha da refah ve huzur içerisinde yaşamlarını sürdürebilmeleri için bütün kamu çalışanları ile birlikte çalıştıklarını kaydeden İlçemiz Kaymakamı Sayın Halid YILDIZ, "Samsat ilçemizde yaşanan iki ayrı deprem nedeni ile birinci önceliğimiz; vatandaşlarımızın barınma sorunu oluşturmaktadır. Deprem ile ilgili olarak hak sahipliği, enkaz temizleme, konteynır temin ve onarımları gibi çalışmalarımız aralıksız olarak devam etmektedir. Köylerimizde içme suyu başta olmak üzere aciliyet durumlarına göre çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Köylerimizi daha iyi tanıma, sıkıntıları yerinde görme ve önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmaları daha iyi planlayabilme amacıyla köy gezileri başlattık. İdareciler olarak sürekli vatandaşımız ile iç içe olmak, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için vatandaş odaklı bir hizmet anlayışı ile ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Önümüzdeki gönlerde bütün köylerimizi ziyaret etmeyi planlamaktayız" şeklinde konuştu.