İLÇEMİZ KAYMAKAM VEKİLİ SEDAT SEZİK İLÇEMİZDEKİ DEPREMZEDE KADINLARA KARANFİL DAĞITTI
 
 
 
İlçemiz Kaymakam Vekili Sedat SEZİK ilçemizdeki depremde evleri ağır hasar gördüğü için konteynırlarda yaşayan depremzede kadınlara 8 Mart Dünya kadınlar günü dolayısıyla karanfil dağıttı.
İlçemiz Kaymakam Vekili Sedat SEZİK kamu kurumu amirleri ile birlikte konteynırlarda yaşayan depremzede kadınları ziyaret ederek 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla kendilerine karanfil dağıttı.
Şehit Jandarma Uzman Çavuş Yusuf ATAL'ın ailesini de ziyaret eden İlçemiz Kaymakam Vekili Sedat SEZİK ve beraberindekiler Şehidin ninesi Zeynep Yılmaz'a karanfil vererek, bir sıkıntısının olup olmadığını sordu.
Özellikle yaşlı aileleri ziyaret ederek onların, sağlık, barınma ve diğer konularda ihtiyaçlarını soran İlçemiz Kaymakam Vekili Sedat SEZİK, Samsatlı depremzede kadınların bir an önce kalıcı konutlarına kavuşmaları için yoğun bir çaba sarf ettiklerini ifade etti.
İlçemiz Kaymakam Vekili Sedat SEZİK, "8 Mart Dünya Kadınlar Günü, tüm dünya kadınlarının kutladığı uluslararası bir gündür.Ülkemizde de bu günde kadınların sorunları ve gerekirse pozitif ayrım yapılması bakımından farkındalık yaratmak adına önemsenmesi gerekir. Bizler özellikle konteynırlarda yaşayan, yaşlı, hasta ve şehit ailelerini ziyaret etmeyi tercih ettik. İnşallah Samsatlı kadınlar bir an önce kalıcı konutlarına yerleşir ve daha mutlu bir yaşama kavuşurlar. Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum" şeklinde konuştu.