İLÇEMİZ ÖZEL İDARE MÜDÜRÜ İÇİN VEDA YEMEĞİ TERTİPLENDİ
 
 
Adıyaman İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcılığına atanan Samsat İlçe Özel İdaresi Müdürü Mustafa Kandemir için veda yemeği tertiplendi.
Samsat ilçesinde 20 yılı İlçe Özel İdare Müdürü olarak yürüttüğü 32 yıllık kamu hizmetinden sonra Adıyaman İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcılığına atanan Mustafa Kandemir için İlçemiz Kaymakam Vekili Sayın Sedat SEZİK tarafından bir veda yemeği verildi.
Veda programına İlçemiz Kaymakam Vekili Sayın Sedat SEZİK, Samsat Belediye Başkanı Yusuf Fırat ile ilçede görev yapan bütün kamu kurum ve kuruluş amirleri katıldılar.
Burada bir açıklama yapan İlçemiz Kaymakam Vekili Sayın Sedat SEZİK, Samsat ilçesinde 32 yıllık bir hizmetten sonra İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcılığına atanan Mustafa Kandemir'in başarılı bir çalışma performansı sergilediğini belirterek, ilçede yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti ve yeni görev yerinde başarılar diledi.
İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcılığına atanan Mustafa Kandemir ise yaptığı konuşmasında, her çalışmada ekip ruhunu ön planda tuttuğunu, kendilerinin her çalışmasında başta İlçemiz Kaymakam Vekili Sayın Sedat SEZİK ve Belediye Başkanı Yusuf FIRAT olmak üzere bütün idarecilerin ve kamu çalışanlarının kendilerine destek olduklarını ifade etti.
Program sonunda Samsat Kaymakamı Sedat Sezik, İl Genel Sekreter Yardımcısı olarak atanan Mustafa Kandemir'e hizmetlerinin anısına bir plaket verdi.